O Sunny Victory

Kompleks Sunny Victory to doskonały wybór dla wszystkich, którym marzą się tanie noclegi nad morzem. Znajduje się on w północnej części Słonecznego Brzegu, czyli kurortu, którym Bułgaria szczyci się najbardziej. Zaledwie 300m dzieli apartamenty od pięknej, piaszczystej plaży, a do barów, restauracji, sklepów i kawiarni, które można znaleźć przy pełnych życia uliczkach kurortu, jest zaledwie 100m.

Sunny Victory może zaoferować wczasowiczom szereg udogodnień takich jak: dwa baseny (jeden z sekcją dla dzieci), bar przy basenie, bar w lobby, plac zabaw dla dzieci, sklep spożywczy i podziemne miejsca parkingowe (dodatkowo płatne, ale można korzystać także z bezpłatnego parkowania przy drodze).

Kompleks leży w cichym sąsiedztwie, ale jednocześnie w odległości kilkuminutowego spaceru od „życia nocnego” Słonecznego Brzegu. Niedaleko znajduje się park wodny oraz przystanki autobusowe, z których można dotrzeć do pobliskiego Nesebaru i Burgas, największego miasta na południowym wybrzeżu Bułgarii. Jeśli szukasz taniej, lecz zapewniającej komfort kwatery w Bułgarii, to Sunny Victory jest miejscem dla Ciebie!