Apartamenty

W kompleksie Sunny Victory oferujemy Państwu wynajem na wakacje w Bułgarii jeden apartament 2 pokojowy oraz dwa apartamenty 3 pokojowe. Apartamenty są przestronne, z jasnymi i dużymi pokojami. Apartament 2 pokojowy może zakwaterować do 4 osób (2 osoby śpią w sypialni, 2 osoby śpią na rozkładanej sofie w salonie). Apartamenty 3 pokojowe zakwaterują do 6 osób (4 osoby śpią w sypialniach, 2 osoby śpią na rozkładanej sofie w salonie). Apartamenty są wyposażone w indywidualną klimatyzację (w salonie), są zadbane, czyste i w pełni umeblowane. Do dyspozycji gości w każdym apartamencie znajduje się nowoczesny aneks kuchenny ze wszelkimi narzędziami niezbędnymi do przygotowywania i spożywania posiłków. Zapewniamy także pościel i ręczniki.

Apartament 2 pokojowy posiada: sypialnię (wyposażona w jedno podwójne łóżko), salon, aneks kuchenny, łazienkę oraz balkon/taras.

Apartament 3 pokojowy posiada: dwie sypialnie (jedna wyposażona w podwójne łóżko, druga w dwa pojedyncze), salon, aneks kuchenny, łazienkę, oddzielne WC oraz balkon/taras.